Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

ATLAS Filtrační patrony

Kompletní informace o tomto filtračním zařízení naleznete zde: Návod na montáž

Cena:

AB patrony

Cena: 603 Kč

Filtrační patrony pro mechanické čištění vody. Doporučována pro odstranění velmi jemných částeček a mikroorganismů. SLOŽENÍ: keramika + polypropylen. FILTRACE: 99% odstranění řas a bakterií z vody - hloubková 0,45 mikronu (mcr), nutná předfiltrace. ÚDRŽBA: omýváním každé 2-3 měsíce kartáčem. ŽIVOTNOST: cca 6-12 měsíců. Průtok uveden v litrech za hodinu.

CA patrony

Cena: 342 Kč

Filtrační patrony pro mechanické a chemické nebo chemicko-fyzikální čištění vody. Vhodná pro odstraňování zápachu např. chlóru z pitné vody. SLOŽENÍ: polyesterová vlákna, aktivní uhlí + polypropylen. FILTRACE: chuť a zápach chlóru - hloubková 25 mikronů. ÚDRŽBA: po použití se likviduje. ŽIVOTNOST: cca 3 měsíce. Průtok uveden v litrech za hodinu.

CA-SE patrona

Cena: 1 620 Kč

Filtrační patrony pro mechanické a chemické nebo chemicko-fyzikální čištění vody. Vhodná k odstranění velmi jemných částeček, nežádoucí příchuti a pesticidů. SLOŽENÍ: blok z aktivního uhlí + stříbro. FILTRACE: hloubková 0,3 mikronu, odstranění velmi jemných částeček, mikroorganismů, zápachu a příchuti, např. chlóru, odstranění pesticidů a insekticidů, nutná předfiltrace. ÚDRŽBA: po použití se likviduje, doporučujeme očistit povrch každé 2-3 měsíce. ŽIVOTNOST: cca 6-12 měsíců. Průtok uveden v litrech za hodinu.

CPP SANIC patrona

Cena: 184 Kč

Filtrační patrony pro mechanické čištění vody. Patrona z foukaného polypropylenu s obsahem stříbra. Každý filtrční „pór” hraje aktivní roli v antibakteriální upravě. FILTRACE: písek, rez, drobné nečistoty, filtrace 1 a 5 mcr, zabraňuje množení bakterií. ÚDRŽBA: po použití se likviduje. ŽIVOTNOST: cca 12 měsíců. Průtok uveden v litrech za hodinu.

FA patrony

Cena: 136 Kč

Filtrační patrony pro mechanické čištění vody. Patrona s širším spektrem uplatnění. SLOŽENÍ: polypropylenové vlákno + polypropylen. FILTRACE: písek, rez, kal, drobné nečistoty, jemné částečky - hloubková 5,10, 25 mikronů (mcr). ÚDRŽBA: po použití se likviduje. ŽIVOTNOST: cca 3-6 měsíců. Průtok uveden v litrech za hodinu.

FA SANIC patrona

Cena: 168 Kč

Filtrační patrony pro mechanické čištění vody. Patrona s aktivní látkou stříbra zapracovanou přímo do polypropylenového vlákna. FILTRACE: písek, rez, drobné nečistoty, filtrace 10, 25, 50 mcr, zabraňuje množení bakterii. ÚDRŽBA: po použití se likviduje. ŽIVOTNOST: cca 12 měsíců. Průtok uveden v litrech za hodinu.

HA SX - 10 TS patrona

Cena: 648 Kč

HA SX - 10 TS patrona k SANIC DUPLEX. Nádobka z plastu naplněná polyfosfátem,filtrace chemicko-fyzikální úprava vody, povrch zařízení, kde vytváří ochranný film, který povrch izoluje a chrání proti korozi, nutná předfiltrace, po použití se likviduje, životnost cca 6 měsíců

HA-TS patrony

Cena: 305 Kč

Filtrační patrony pro mechanické a chemické nebo chemicko-fyzikální čištění vody. Vhodná proti usazování vodního kamene do tvrdosti vody 5 mml/l. SLOŽENÍ: nádobka z plastu naplněná polyfosfátem. FILTRACE: chemicko-fyzikální úprava vody. Polyfosfáty působí na vnitřní kovový povrch zařízení, kde vytváří ochranný film, který povrch izoluje a chrání proti korozi, nutná předfiltrace. ÚDRŽBA: po použití se likviduje. ŽIVOTNOST: cca 6 měsíců.

LA patrony

Cena: 205 Kč

Filtrační patrony pro mechanické a chemické nebo chemicko-fyzikální čištění vody. Vhodná pro odstraňování zápachu a nežádoucí příchuti. SLOŽENÍ: nádobka z plastu naplněná aktivním uhlím. FILTRACE: chemicko-fyzikální úprava vody - chuť, pach chlóru, pesticidy, nutná předfiltrace. ÚDRŽBA: po použití se likviduje. ŽIVOTNOST: cca 3-6 měsíců.

LA SX - 10 TS patrona

Cena: 304 Kč

LA SX - 10 TS patrona k ATLAS SANIC DUPLEX Nádobka z plastu naplněná aktivním uhlím, filtrace chemicko-fyzikální úprava vody - chuť, pach chlóru, pesticidy, nutná předfiltrace, údržba po použití se likviduje, životnost cca 3 - 6 měsíců

QA-AF patrony

Cena: 667 Kč

Filtrační patrony pro mechanické a chemické nebo chemicko-fyzikální čištění vody. Vhodná ke snížení obsahu dusičnanů ve vodě. SLOŽENÍ: nádobka z plastu + aniontová pryskyřice. FILTRACE: snížení obsahu dusičnanů ve vodě, nutná předfiltrace. ÚDRŽBA: po použití se likviduje.

QA-CF patrony

Cena: 322 Kč

Filtrační patrony pro mechanické a chemické nebo chemicko-fyzikální čištění vody. Vhodná ke změkčování vody. SLOŽENÍ: nádobka z plastu + kationtická pryskyřice. FILTRACE: úprava vody na bázi výměny iontů hořčíku a uhlíku za ionty sodíku, nutná předfiltrace. ÚDRŽBA: lze regenerovat roztokem kuchyňské soli.

QA-LM patrony

Cena: 453 Kč

Filtrační patrony pro mechanické a chemické nebo chemicko-fyzikální čištění vody. Vhodná k úpravě malého množství vody - laboratorní a technické účely. SLOŽENÍ: nádobka z plastu + míchaná pryskyřice. FILTRACE:demineralizace - odstranění všech minerálních solí, nutná předfiltrace. ÚDRŽBA: po použití se likviduje.

RA-A patrony

Cena: 801 Kč

Filtrační patrony pro mechanické čištění vody. Vhodná pro filtraci pitné vody a jiných kapalin včetně žíravin a slané vody. SLOŽENÍ: vlákna z nerezavějící oceli (316) + polypropylen. FILTRACE: písek, rez, drobné nečistoty - povrchová 70 mikronů (mcr). ÚDRŽBA: omýváním každé 3 měsíce. ŽIVOTNOST: cca 5 let. Průtok uveden v litrech za hodinu.

RL patrony

Cena: 233 Kč

Filtrační patrony pro mechanické čištění vody. Vhodná pro filtraci pitné vody nebo vody pro různé technologické účely. SLOŽENÍ: polyesterová síť + polypropylen. FILTRACE: písek, rez, drobné nečistoty - povrchová 50 mikronů (mcr). ÚDRŽBA: omýváním každé 3 měsíce. ŽIVOTNOST: cca 24 měsíců. Průtok uveden v litrech za hodinu.